niedziela, 31 maja 2009

Na warsztacie

Mam niedobry zwyczaj rozpoczynania kilku projektów naraz. Potem nie mam zazwyczaj czasu, by wszystkie je dokończyć. Tym sposobem moja praca przeciąga się niemiłosiernie. Obiecałem jednak wrzucić fotki, tego, co dłubię obecnie, choć czasu mam mało z powodu końcówki studiów. Zatem konkrety:

Zdjęcie pierwsze przedstawia zaczątek mojej armii do DBA 49/II Marian Roman w skali 6 mm z wałków do włosów. Szerzej pisałem o niej na Forum Strategie. Póki co stworzyłem elementy 2LH i 4x4Bd.

Na drugim zdjęciu prezentuję modele, któremam zamiar dokończyć w najbliższym czasie. Z tyłu widoczny pierwszy element galijskiej armii do DBA w skali 20 mm (figurki Italeri, nr kat. 6022 Gaul Warriors), póki co zagruntowane, czekają na malowanie. Przed nimi pięć figurek HQ plutonu grenadierów pancernych do O:WWII (również Italeri, nr kat. 6068 German Elite Troops), póki co na podstawkach, dalej będę je gruntował i malował. Po prawej osiem Spitfire I/V produkcji Oddziału Ósmegio, podobnie jak Bf 109 (opakowanie u dołu zdjęcia), akala 2 mm. Spitfire'y narazie sklejone, osadzone na szpilkach i z podstawkami. Czekają również na malowanie.

Jak widać rozgrzebałem kilka projektów, mam nadzieję, że w najbliższym czasie zmobilizuję się i dokończę choć część z tego, co zacząłem. O postępach prac postaram się napisać niedługo. :)

1 komentarz:

  1. Muszę przyznać, że te samoloty mimo swojej mini skali mają duuuużo uroku :) coś mi się zdaje, że i ja wydam trochę moich oszczędności na modele do SC. Co do Rzymian: super konie :) ale tak jak piszą na FS więcej ich tam daj :)
    No i postaraj się proszę o czas na robienie Tygrysków do OWW :D

    OdpowiedzUsuń