środa, 11 lutego 2009

Zakupy (cz. 1)

Kilka dni temu, trochę bez zastanowiena, kupiłem za całe 17,50 zł zestaw celtyckiej kawalerii Italeri (nr kat. 6029). Szczegóły tutaj. Postanowiłem wykorzystać go do stworzenia armii do De Bellis Antiquitatis (II/11 Gallic 400-50 BC), tym bardziej, że armia ta jest bardzo tania w kompletowaniu. Z resztą pisał o tym Zwiarzak na swoim blogu. Brakuje mi tylko piechoty, którą usilnie próbuję znaleźć z którymś z poznańskich sklepów. W piątek-sobotę mają być dostawy, mam nadzieję, że nie będę musiał kupić brakującego zestawu Italeri (nr kat 6022) przez internet. :) Tak więc mam nadzieje jeszcze w tym tygodniu zakupić Gaul Warriors (szczegóły na PSR).

Skończyłem sesję na uczelni (z wynikiem 5:0 na moją korzyść), mam więc czas by trochę pomalować. Jednak przez kilka dni nie bedę pisał nad czym pracuję, bo to niespodzianka. I nie są to Galowie do DBA, ani O:WWII... ;)

2 komentarze:

 1. Offtopowo - może poszukaj takich zabawek (APC) w Tesco/Realu - też się przydarzają.
  Co do Gallów - znasz taką stronę:
  http://www.plasticsoldierreview.com/Index.aspx

  Masz tam spis zestawów wielu firm i ich recenzje. Warto poszukać w internetowych sklepach modelarskich - ostatnio szukałem paru akcesoriów i widziałem dziesiątki zestawów Celtów 1:72

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe, slepy jestem od malowania - jasne że znasz tę stronę... :D
  Pozdrawiam!
  Akh

  OdpowiedzUsuń